6.11.1993

Brno

Vzdělání

Education

2018     

         

Janáčkova Akademie Múzických umění v Brně,

Divadelní fakulta, obor Scénografie.       

 

2017 - 2020             

 

Ostravská Univerzita, Fakulta umění,

Ateliér malířství MgA. Františka Kowolowského.

Diplomová práce: Časem.

Vedoucí práce Doc. MgA. František Kowolowski.

 

2013- 2017     

 

Ostravská Univerzita, Fakulta umění,

Ateliér malířství MgA. Františka Kowolowského.

Bakalářská práce: Prostorem.

Vedoucí práce Doc. MgA. František Kowolowski.

 

2014              

 

Ateliér malířství Luďka Rathouského, FaVu, Brno

 

2009-2013     

 

Ateliér malby Petra Veselého, Střední škola  umění a designu, stylu a módy v Brně

Samostatné výstavy

Solo exhibition

 

2016    

 

Kresba-grafika, divadelní studio PARADOX, Brno

2014    

 

DAEMONI, divadelní studio PARADOX, Brno.

Portrét-Prostor, Cafe Soma, Brno.

 

 

Společné výstavy

Public exhibition

2020     

 

Umění Volá! Dům umění města Brna.

Diplomky 2020, Galerie Dolu Michal, Ostrava.

 

2019      

 

TZ: Ozvěny svobody, Galerie Činoherního studia, Ústí nad Labem.      

                                       

2018      

 

TELEMARK, Důl Michal, Ostrava.                  

 

2017     

 

BAKALÁŘKY ateliéru malby II, Partyzánské náměstí, Ostrava.

Bumerang 7 / Ljublana, Institute Atelje Art Murn International, BTC City, Ljublana, Slovenia.

2015     

 

Dvojitá dávka umění: ateliér Malba II, Fakulta umění OU + Samuel Paučo,  Galerie města Třince.

 

Sympozium Efram, Galerie Efram, Mikulov.

 

FIGHT, divadelní studio PARADOX, Brno.

 

2014    

 

NIC VÍC, Polský Těšín

 

NIC VÍC, výstavní síň Synagoga, Hranice na Moravě.

 

Muzejní noc v Trojce s Hearts of creation, Brno.

 

Scénografie

2020  

 

Pedro Almodovar

Ženy na pokraji nervového zhroucení   

Režie: Petr Štěpán

Divadlo na Orlí, Brno. 

 

Zuzana Tašká, Blueness.

Režie: Zuzana Tašká.

DF, JAMU, Brno.

2019     

 

Ivan Vyrypajev, Opilí.

Režie: Petr Akimov.

Divadelní studio Marta, Brno.

Carlo Goldoni, Poprask na laguně.

Režie: Aleš Bergman.

Divadelní studio Marta, Brno.

 

2016       

Fredrik Brattberg, Návraty

Divadlo Feste

Režie: Tomáš Milostný.

 

2015     

 

Tmavý obrázek aneb poslední den protidrogového agenta Chika T

Divadlo II.  pád 

Režie Tomáš Milostný.

 

2014     

 

Simona Petrů, DAEMONI.

Divadelní studio PARADOX

Režie Zuzana Patráková.

 

2014       

 

Městečko Palermo

Divadlo II. pád

Režie Tereza Lexová.